Артур Анатолійович Безуглий
Врач, Ортопед, Мікрохірургія, Ортопед-травматолог, Хірургія кисті
Внимание! Поставте пташку біля "консультації" і оберіть зручний час.
Онлайн запись
ПОВТОРНИЙ ОГЛЯД
10 мин.
КОНСУЛЬТАЦІЯ
10 мин.
Выбрано услуг:   (, грн.) Услуги не выбраны
Доступное время
Авторизируйтесь для просмотра и управления своими записями
О себе
Кандидат медичних наук, заступник головного лікаря ДУ "ІТО НАМН України" з хірургічної роботи, лікар вищої категорії. Член Європейської асоціації хірургів кисті (FESSH) та ВГО "Українська асоціація хірургії кисті".

Шановні пацієнти!
Уважно прочитайте наведену нижче інформацію, а перед приходом на консультацію чи огляд зробіть це повторно, інформація може мінятися.
Будь ласка, не приходьте завчасно на консультацію. Це лише створює натовп і підвищує небезпеку інфікування. Відповідно до призначеного часу, зайдіть на перший поверх інституту (Бульварно-Кудрявська, 27). Зніміть верхній одяг, вдягніть бахіли і маску. Наберіть мене за номером +380632779105, я повідомлю на який поверх піднятися і в якому кабінеті відбудеться консультація.
Якщо ж у Вас зовсім невідкладна ситуація - спочатку зверніться у травмпункт для отримання невідкладної допомоги.
Дякую за розуміння!

Більше інформації про лікаря, травми та захворювання, які він лікує на сайті:
www.artbez.info
Портфолио
Отзывы
10.08.2023
Бобух Віктор
Все супер.Рекомендую!
08.06.2023
Алєйнік Костянтин
Дякую Артур Анатолійович за вашу роботу, Ви дійсно професіонал своєї справи, успіхів і нових досягнень!!!
15.05.2023
Алєйнік Костянтин
Як завжди все чудово, подяка за Вашу працю!
26.04.2023
Аня Гринь
Хочу висловити щиру вдячність Артуру Анатолійовичу за допомогу у відновленні функціональності пальця (після невдалого лікування перелому за місцем проживання майже пів року). Добрий, чуйний лікар, фахівець своєї справи з великої літери!!!!!
25.04.2023
Алєйнік Костянтин
Все як завжди на найвищому рівні, фахівці найвищої кваліфікації, чемні та тактовні, мед персонал також на відмінно! Дякую Вам за все що робите у цей складний період!
07.04.2023
Белікова Юлія
Артур Анатольович на всі 100% професіонал свого діла, дуже чемний і добрий. Робили двоетапну пластику сухожилка, все пройшло на вищому рівні, зараз 2 місяці з моменту 2 ї операції, а палець вже працює і це ще не кінцевий результат, хоча я вже в захваті. Дуже рекомендую !!!!
17.03.2023
Юлія Ярош
Хочу висловити щиру вдячність Артуру Анатолійовичу за кваліфікаційну допомогу, оперативне лікування, увагу та професійний підхід до вирішення мого питання. Багато років терпіла біль який мене дуже виснажив. Після оперативного втручання я можу спокійно спати і не прокидатися від жахливого болю. Шкодую лише проте, що не звернулися раніше до Артура Анатолійовича. На даний час почуваюся набагато краще. Щиро Вам дякую.
07.03.2023
Євген Марюхніч
Дякую за кваліфікаційну поміч та повернення працездатності. Всім задоволений. Однозначно рекомендую як чудового спеціаліста !
16.01.2023
Алєйнік Костянтин
Все на найвищому рівні!!!
08.11.2022
Алєйнік Костянтин
Все чудово!!!
28.10.2022
Літвинов Ігор Олегович
Я травматолог і для мене проблема з кистю це серйозна історія. Коли отримав перелом пальця,то незважаючи на те,що знаходжусь за 400 км приїхав саме до Артура Анатолійовича. Все пройшло швидко,безболісно і якісно (повірте я то можу оцінити об’єктивно). Дякую дуже за час,що приділили, дякую за операцію. Мирного неба і нових звершень.
23.10.2022
Makar
Все пройшло без проблем, швидко і без болю. Після операції також не виникло проблем з гагоюванням. Пройшов вже місяць, результат чудовий. Дуже вдячний Артуру Анатолійовичу!
13.10.2022
Олена
Благодарю, Вас, Артур Анатольевич, за то, что помогли моему сыночку с пальчиком(болезнь Нотта). Вы врач с талантом от Бога, так как операция без разреза предусматривает большую точность,фактическии на уровне интуиции,где нет места для ошибки.Одних знаний анатомии из мед.института недостаточно, чтоб производить такого вида современные операции.Но для этого Артур Анатольевич имеет колоссальный опыт- 21 год. Операция ,в нашем случае, производилась с учётом возраста пациента, на очень высоком профессиональном уровне и без истерик. Желаю Вам процветания и только довольных пациентов.
12.10.2022
Олександр Липка
Якщо у когось є сумніви або ще не визначився із лікарем, то хочу порекомендувати Артура Анатолійовича. При першій зустрічі на консультації я відчув від нього позитивну, теплу енергетику, що в подальшому вплинуло на моє рішення лікуватися у цього спеціаліста. Хочу подякувати вам, Артур Анатолійович, за чуйне ставлення, професіоналізм, щирість та людяність. Я вдячний вам за лікування, починаючи з консультації, продовжуючи операцією та закінчуючи реабілітацією. Бажаю вам здоров'я, успіху у вашій нелегкій, але благородній справі!
18.08.2022
Олександр Липка
У мене залишилось позитивне перше враження.