Артур Анатолійович Безуглий
Врач, Ортопед, Мікрохірургія, Ортопед-травматолог, Хірургія кисті
Внимание! Поставте пташку біля "консультації" і оберіть зручний час.
Онлайн запись
Консультація (наберіть мене, як будете на 1-му поверсі, Бульварно-Кудрявська, 27))
10 мин. 370 грн.
Выбрано услуг:   (, грн.) Услуги не выбраны
Доступное время
Авторизируйтесь для просмотра и управления своими записями
О себе
Кандидат медичних наук, завідувач відділення мікрохірургії та хірургії верхньої кінцівки ДУ "ІТО НАМН України", лікар вищої категорії. Член Європейської асоціації хірургів кисті (FESSH) та ВГО "Українська асоціація хірургії кисті".

Шановні пацієнти!
Уважно прочитайте наведену нижче інформацію, а перед приходом на консультацію чи огляд зробіть це повторно, інформація може мінятися.
Будь ласка, не приходьте завчасно на консультацію. Це лише створює натовп і підвищує небезпеку інфікування. Відповідно до призначеного часу, зайдіть на перший поверх інституту (Бульварно-Кудрявська, 27). Зніміть верхній одяг, вдягніть бахіли і маску. Наберіть мене за номером +380632779105, я повідомлю на який поверх піднятися і в якому кабінеті відбудеться консультація.
Якщо ж у Вас зовсім невідкладна ситуація - спочатку зверніться у травмпункт для отримання невідкладної допомоги.
Дякую за розуміння!

Більше інформації про лікаря, травми та захворювання, які він лікує на сайті:
www.artbez.info
Портфолио
Отзывы
16.01.2023
Алєйнік Костянтин
Все на найвищому рівні!!!
08.11.2022
Алєйнік Костянтин
Все чудово!!!
28.10.2022
Літвинов Ігор Олегович
Я травматолог і для мене проблема з кистю це серйозна історія. Коли отримав перелом пальця,то незважаючи на те,що знаходжусь за 400 км приїхав саме до Артура Анатолійовича. Все пройшло швидко,безболісно і якісно (повірте я то можу оцінити об’єктивно). Дякую дуже за час,що приділили, дякую за операцію. Мирного неба і нових звершень.
23.10.2022
Makar
Все пройшло без проблем, швидко і без болю. Після операції також не виникло проблем з гагоюванням. Пройшов вже місяць, результат чудовий. Дуже вдячний Артуру Анатолійовичу!
13.10.2022
Олена
Благодарю, Вас, Артур Анатольевич, за то, что помогли моему сыночку с пальчиком(болезнь Нотта). Вы врач с талантом от Бога, так как операция без разреза предусматривает большую точность,фактическии на уровне интуиции,где нет места для ошибки.Одних знаний анатомии из мед.института недостаточно, чтоб производить такого вида современные операции.Но для этого Артур Анатольевич имеет колоссальный опыт- 21 год. Операция ,в нашем случае, производилась с учётом возраста пациента, на очень высоком профессиональном уровне и без истерик. Желаю Вам процветания и только довольных пациентов.
12.10.2022
Олександр Липка
Якщо у когось є сумніви або ще не визначився із лікарем, то хочу порекомендувати Артура Анатолійовича. При першій зустрічі на консультації я відчув від нього позитивну, теплу енергетику, що в подальшому вплинуло на моє рішення лікуватися у цього спеціаліста. Хочу подякувати вам, Артур Анатолійович, за чуйне ставлення, професіоналізм, щирість та людяність. Я вдячний вам за лікування, починаючи з консультації, продовжуючи операцією та закінчуючи реабілітацією. Бажаю вам здоров'я, успіху у вашій нелегкій, але благородній справі!
18.08.2022
Олександр Липка
У мене залишилось позитивне перше враження.
09.08.2022
Світлана Махура
Я щиро вдячна Артуру Анатолійовичу за кваліфікаційну допомогу! Людина проста у спілкуванні, уважна та свою роботу виконує на професійному рівні. Моя проблема була повністю вирішена з наданням детальних рекомендацій. Дякую Вам, лікарю!
12.07.2022
Брюхацький Дмитро
Чудовий лікар, рекомендую
05.06.2022
Косоротов Костянтин
Дякую, лікар провів огляд, та підказав подальші кроки.
26.11.2021
Бабишкіна Аліна
Дуже вдячні Лікарю професіоналу за оперативне лікування, професійний підхід та надані консультації по реабілітації.
18.09.2021
Вероника
Большая благодарность врачу за помощь! Визитом довольна!
01.09.2021
Neonila Krasnozhon
Безмежна щиросердна вдячність Лікарю професіоналу за оперативне лікування, професійний підхід та надані консультації по реабілітації!!
01.07.2021
яворская татьяна
Огромную благодарность хочу выразить доктору как настоящему профессионалу своего дела за консультации и лечение.
22.02.2019
Вячеслав странадко
Удовлетворен, все понятно, спасибо