Артур Анатолійович Безуглий
Doctor, Orthopedist, Мікрохірургія, Ортопед-травматолог, Хірургія кисті
Note! Поставте пташку біля "консультації" і оберіть зручний час.
Online Booking
ПОВТОРНИЙ ОГЛЯД
10 min
КОНСУЛЬТАЦІЯ
10 min
Services selected:   (, uah) No services selected
Available time
You have not signed in yet
About Me
Кандидат медичних наук, заступник головного лікаря ДУ "ІТО НАМН України" з хірургічної роботи, лікар вищої категорії. Член Європейської асоціації хірургів кисті (FESSH) та ВГО "Українська асоціація хірургії кисті".

Шановні пацієнти!
Для того, щоб бачити власний запис, на сайті потрібно пройти коротку реєстрацію.
Уважно прочитайте наведену нижче інформацію, а перед приходом на консультацію чи огляд зробіть це повторно, інформація може мінятися.
Будь ласка, не приходьте завчасно під кабінет. Це лише створює натовп і підвищує небезпеку інфікування. Трохи раніше зайдіть на перший поверх інституту (Бульварно-Кудрявська, 27). Зніміть верхній одяг в гардеробі. Якщо на вулиці брудно - вдягніть бахіли.
В призначений час підходьте в каб 220 (2 поверх наліво). Інколи трапляються затримки консультацій по часу, заздалегідь перепрошую. Якщо таке сталося, зачекайте, будь ласка, запланована консультація обов'язково відбудеться.
Якщо ж у Вас зовсім невідкладна ситуація - спочатку зверніться у травмпункт для отримання невідкладної допомоги. Пізніше покажіться по запису.
Дякую за розуміння!

Більше інформації про лікаря, травми та захворювання, які він лікує на сайті:
www.artbez.info
Portfolio
Reviews
22.04.2024
Людмила Саєнко
Після операції 3 доби пов'язка, потім, за рекомендацією лікаря, ванночки, масаж, вправи. Палець набрякає, не згтнається, боляче. Пройшло 17 днів, покращення немає
28.01.2024
Науменко Сергій Олександрович
Велика вдячність Артуру Анатолійовичу за амбулаторну операцію на лівій руці: захворювання (Дюпюітрена) двобічна контрактура в суглобах 4-5 пальців 4 ступеня тяжкості. На правій руці операція була проведена раніше з тим самим діагнозом. Операція виконана професійно, безболісно, швидко за новітньою методикою. Дякую Вам,що повертаєте пацієнтам здоров*я, комфорт і радість життя. Здоров*я Вам і довголіття та мирного неба. Рекомендую Артура Анатолійовича як справжнього фахівця з лікування верхніх кінцівок.
24.01.2024
Паромова Анастасія
Дякуємо Артуру Анатолійовичу, за проведення операції на пальчику у доньки! Тепер повноцінно працює,та таке відчуття що взагалі з ним проблем не було! Якщо шукати дитячого хірурга -спеціаліста,то потрібно звертатися тільки до Вас. Дякуємо!!!
18.01.2024
Науменко Сергій Олександрович
Дякую Вам, Артур Анатолійович, за амбулаторну операцію на правій руці (захворювання Дюпюітрена). Після проведеної Вами операції, здійсненої за новою методикою, відновилися функції 4-го і 5-го пальців кисті правої руки. Як приємно після відновлення зранку вмитися, привітатися за руку з друзями і ще зробити багато корисних справ. Ви, Професіонал своєї справи. Велика вдячність за те що допомагаєте всім пацієнтам які звертаються до Вас. Здоров*я Вам і довголіття! Впевнено рекомендую Артура Анатолійовича не лише як досвідченого фахівця, але і як професіонала який любить свою роботу та постійно вдосконалює свої вміння.
17.11.2023
Слободюк Юлия Николаевна
Дуже приємний терплячий лікар- постійно в роботі. Дав адекватну оцінку роботі хірурга, який лікував ушкоджений суглоб до цього на пальці правої руки. Помітне бажання допомогти в майже безнадійній ситуації. Поки справа за розробкою- далі буде ще зустріч та оцінка динаміки. Бережіть, люди, руки!
04.11.2023
Олександр Кормаченко
Велика подяка лікарю. На четверту добу після амбулаторної операції повністю відновилась функція пальця кісті. Справжній майстер.Раджу.
20.10.2023
Дмитро Ткаченко
Дуже Дякую Вам велике !!! Майстер своєї справи !!! Все доступно, зрозуміло та якісно !!! Рекомендую Вас та інститут вцілому своїм побратимам. Задоволений роботою, на вищому рівні, вже є зміни у відчутті та функції пальців !!! МИ З ЖІНКОЮ ТА ДІТЬМИ ДЯКУЄМО ВАМ ВЕЛИКЕ !!!
10.08.2023
Бобух Віктор
Все супер.Рекомендую!
08.06.2023
Алєйнік Костянтин
Дякую Артур Анатолійович за вашу роботу, Ви дійсно професіонал своєї справи, успіхів і нових досягнень!!!
15.05.2023
Алєйнік Костянтин
Як завжди все чудово, подяка за Вашу працю!
26.04.2023
Аня Гринь
Хочу висловити щиру вдячність Артуру Анатолійовичу за допомогу у відновленні функціональності пальця (після невдалого лікування перелому за місцем проживання майже пів року). Добрий, чуйний лікар, фахівець своєї справи з великої літери!!!!!
25.04.2023
Алєйнік Костянтин
Все як завжди на найвищому рівні, фахівці найвищої кваліфікації, чемні та тактовні, мед персонал також на відмінно! Дякую Вам за все що робите у цей складний період!
07.04.2023
Белікова Юлія
Артур Анатольович на всі 100% професіонал свого діла, дуже чемний і добрий. Робили двоетапну пластику сухожилка, все пройшло на вищому рівні, зараз 2 місяці з моменту 2 ї операції, а палець вже працює і це ще не кінцевий результат, хоча я вже в захваті. Дуже рекомендую !!!!
17.03.2023
Юлія Ярош
Хочу висловити щиру вдячність Артуру Анатолійовичу за кваліфікаційну допомогу, оперативне лікування, увагу та професійний підхід до вирішення мого питання. Багато років терпіла біль який мене дуже виснажив. Після оперативного втручання я можу спокійно спати і не прокидатися від жахливого болю. Шкодую лише проте, що не звернулися раніше до Артура Анатолійовича. На даний час почуваюся набагато краще. Щиро Вам дякую.
07.03.2023
Євген Марюхніч
Дякую за кваліфікаційну поміч та повернення працездатності. Всім задоволений. Однозначно рекомендую як чудового спеціаліста !